Vítejte v Optics Express v České republice


Hledáte nové brýlové čočky nebo sluneční brýle? Hledáte nové čočky pro své oblíbené obroučky? Už nehledejte! Výměnou brýlových čoček si můžete své oblíbené obroučky ponechat déle a ušetřit spoustu peněz. Můžeme vám nabídnout brýlové čočky od italského výrobce LTL S.p.A. Tento dodavatel vyrábí jakékoli brýlové čočky, například monofokální, progresivní, standardní a tenké, sluneční s dioptrií i bez nich – jmenovali jsme jen několik. Ceny od výrobce jsou mnohem levnější než u běžné optiky. LTL S.p.A. je lídrem v prodeji dioptrických čoček do brýlí, což hovoří o kvalitě výrobků.


Od roku 2014 dodáváme dioptrické čočky do České republiky. Měli jsme dvě kamenné prodejny, ale postupem času jsme se rozhodli zaujmout úzkou specializaci, ve které jsme profesionálové – to jsou dioptrické čočky a jejich vložení do brýlových obrouček klienta.


Využíváme tradiční zákaznický servis s jednoduchými a použitelnými radami a kombinujeme je s moderním, špičkovým přístupem k online nakupování. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout ty nejlepší služby. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem. Věříme, že si své nové čočky zamilujete a budete využívat naše služby znovu a znovu. Je to velmi jednoduché!

Pokud chcete vložit nové čočky do vlastních brýlových obrouček tak jste na správném místě!!
Využíváme služeb kurýrní služby Zasilkovna a také osobní kurýr může přijít přímo k vám, vyzvednout si brýle a po několika dnech vám vrátí své oblíbené brýle s novými čočkami. Pokud zákazník nemá předpis, můžeme měřit dioptrie původních brýlí a vložit aktuální čočky. Dodržujeme všechna bezpečnostní opatření, garantujeme rychlost a bezproblémové zpracování objednávky, bezpečnost plateb na našich stránkách. Je to velmi pohodlné když nemusíte nikam jezdit.

Zašlete formulář pro bezplatnou konzultaci

Click or drag a file to this area to upload.
Vaše údaje zpracujeme pro jednorázový kontakt s informacemi o našich službách a pro zodpovězení vašich dotazů. Nebudeme sdílet informace s třetími stranami.

NAŠE PRODUKTY