Vítejte v Optika Express


Hledáte nové brýlové čočky nebo sluneční brýle? Hledáte nové čočky pro své oblíbené obroučky? Už nehledejte! Výměnou brýlových čoček si můžete své oblíbené obroučky ponechat déle a ušetřit spoustu peněz. Můžeme vám nabídnout brýlové čočky od italského výrobce LTL S.p.A. Tento dodavatel vyrábí jakékoli brýlové čočky, například monofokální, progresivní, standardní a tenké, sluneční s dioptrií i bez nich – jmenovali jsme jen několik. Ceny od výrobce jsou mnohem levnější než u běžné optiky. LTL S.p.A. je lídrem v prodeji dioptrických čoček do brýlí, což hovoří o kvalitě výrobků.


Od roku 2014 dodáváme dioptrické čočky do České republiky. Měli jsme dvě kamenné prodejny, ale postupem času jsme se rozhodli zaujmout úzkou specializaci, ve které jsme profesionálové – to jsou dioptrické čočky a jejich vložení do brýlových obrouček klienta.


Využíváme tradiční zákaznický servis s jednoduchými a použitelnými radami a kombinujeme je s moderním, špičkovým přístupem k online nakupování. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout ty nejlepší služby. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem. Věříme, že si své nové čočky zamilujete a budete využívat naše služby znovu a znovu. Je to velmi jednoduché!

Pokud chcete vložit nové čočky do vlastních brýlových obrouček tak jste na správném místě!!
Využíváme kurýrní službu PPL, kde kurýr přijde přímo k vám, vyzvedne si brýle a za pár dní Vám je vrátí s novými čočkami. Dodržujeme všechna bezpečnostní opatření, garantujeme rychlé a kvalitní zpracování objednávky.
Je velmi pohodlné, že nemusíte nikam chodit, vše vyřídíme za Vás.

zpět do E-SHOP